Jaká/ý jsi kámoš/ka

27. ledna 2007 v 10:00 | admin |  Testy
1. Začne hustě pršet. Co uděláš?
A Budu rychle utíkat domů.
B Někde počkám, až přestane poprchávat.
C Poohlédnu se po někom s deštníkem.
D Liják mě nezaskočí, protože deštník nosím pořád sebou.
2. Máš za sebou náročný den ve škole. Který pohled tě nejvíc uklidní?
A Azurově modré moře.
B Zasněžená pláň.
C Zelené kopce.
D Louka s rozkvetlými pampeliškami.
3. V kavárně vidíš mladou ženu, která má dolní polovinu obličeje zakrytou jídelním lístkem. Jak si přesdtavuješ její ústa?
A Jsou ušpiněná od jídla.
B Směje se tak, až jí jsou vidět zuby.
C Má pootevřené rty a mile se usmívá.
D Šklebí se.
4. Které sladkosti jíš nejraději?
A Všechny!
B Vždycky musím ochutnat od každého trochu!
C Stačí mi kousekdortu se šlehačkou a jsem spokojená!
D Místo sladkých cukrovinek dávám přednost slaným dobrotám.
Vyhodnocení: Teď si rychle přečti co na tebe práskla tvoje fantazie!
1. Jak řešíš konflikty v partě?
A Občas se chováš jako neřízená střela! proto kolem sebe potřebuješ parťáky, kteří snesou tvoje přímé a impulsivní jednání.
B Než se pustíš do řešení nějakého sporu, počkáš dokud se všechny strany neuklidní. Pro někoho geniální tah, pro jiné čiré zoufalství.
C Pokud mezivámi dojde k ostré hádce, snažíš se sjako první zmírnit každé napětí. Hravě vymyslíš způsob, jak bleskově urovnat, co je v nepořádku.
D Blížící se roztržku dokážeš vycítit třeba i několik dní předem! Pak nečekáš a dopředu vymýšlíš, jak co nejrychleji vybruslit ze všech nesnází.
2. Co děláš ve volném čase?
A Svoje kámoše znáš natolik dobře, že už víš, čím jim uděláš největší radost. Každou párty, na které se objevíš,navíc okořeníš dobrou náladou!
B Vždycky se spoléháš na svou intuici, která tě nikdy nezradí. Patříš k nejschopnějším organizátorům všech povedených akciček. :-)
C Dlouhodobé plánování tě dvakrát nebere. Mnohem víc tě baví rozhodnout se na poslední chvíli a uspořádat to, na co máš právě chuť.
D Máš spousty vychytávek, takže pokaždé najdeš ten nejlepší způsob, jak strávit příjemný večer nebo bláznivé odopledne.
3. Jak působíš na ostatní?
A Jakmile se tví kámoši dostanou do úzkých, neváháš a hned jim pomůžeš. Jsi tolerantní a obětavá, občas ale zapomeneš na svoje vlastní potřeby.
B Chvílemi vůnec nepřemýšlíš a provedeš to, co tě zrovna napadne. Pokud ale nechceš ublížit svým kámošům, pak dávej větší pozor na to, co děláš.
C Působíš důvěryhodným dojmem. Každý by se chtěl s tebou přátelit a být ti stále na blízku. Kdo tě pozná hned si tě oblíbí!
D Patříš mezi sebevědomé holky, které ví, co chtějí. Pokud tě ale někdo nezná, mohl by podlehnout dojmu, že jsi příliš namyšlená.
4. S kým si nejvíc rozumíš?
A Povrchní přáteství tě nezajímají, protože mnohem víc toužíš po hlubokém, upřímném a dlouhotrvajícím vztahu.
B Když někoho poznáš, chvíli počkáš, aby sis o něm vytvořil/a vlastní úsudek. Motá se kolem tebe hodně lidí, ale ne všicni jsou tvoji skuteční kamarádi.
C Nemusíš mít marky kámošů. Důležitější pro tebe je, abys znala někoho,komu se budeš moct ve všem důvěřovata kdo tě ikdy nezradí.
D Dobrou kamarádku /da, se kým si můžeš pokecat, hádat se nebo si jen tak povídat o klukách / holkách potřebuješ k životu jako sůl!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama